Obserwatorzy

czwartek, 13 czerwca 2013

Powrót !

Ostatnio pisałam tu 6 maja tak mi wstyd.... Sporo się działo przez ten czas, zerwałam z chłopakiem, sporo się uczyłam, musiałam wybrać dalszy kierunek kształcenia, ale jak można wiedzieć w wieku 17 lat czego sie chce ?! Tak wyglądają nasze realia, młody człowiek który przyznajmy się ma w głowie imprezy, znajomych, wiek buntu, musi nagle stać sie dorosłym wybrać dalszą szkołe ,iść do tak naprawdę innego świata. Ale dosyć przynudzania. Wybrałam trzy szkoły, powiedzcie mi co o nich sądzicie, co byście wybrali ? (liceum ogólnokształcące, technikum ekonomiczne, technikum architektury krajobrazu) A teraz kilka zdjęć i obiecuje że staje się systematyczna !


xoxox7 komentarzy:

 1. czemu dodajesz zdjęcie Julki ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie wyszłyście na zdjęciach ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. oj spokojnie wybor liceum nie karze ci jeszcze decydowac sie o chcesz robic :)

  OdpowiedzUsuń
 4. czasami trzeba sobie zrobic przerwe i pomyslec ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. A właśnie kończę technikum architektury krajobrazu i kiedy zapisywałam się do szkoły też nie miałam pojęcia, czy to jest to... Teraz kończę tą szkołę i stwierdzam, że była ciekawym doświadczeniem, które w jakiś tam sposób zadziałało na moją dalszą edukację.
  Odradzałabym Ci ekonomię, bo to nie ma przyszłości z tego względu iż wszyscy teraz chcę być ekonomistami.
  A jeśli w ogóle nie czujesz powołania do konkretnego kierunku to idź do ogólniaka. W technikum będziesz musiała siedzieć cztery lata, a tak po trzech możesz iść na dowolne studia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja też uważam, że dla nas jest jeszcze za wcześnie na podejmowanie takich decyzji, ale tak jest, jest nienormalne, ale musimy. niby to tylko wybór szkoły, ale to od niej tak na prawdę będzie zależało w jakim kierunku potoczy sie nasze życie. :)

  OdpowiedzUsuń